Dvere a zárubne - SOLODOOR

Zdravie Vás, Vašich detí a Vašej rodiny je na prvom mieste. Preto pri výrobe dverí  Solodor nie sú nepoužívané žiadne materiály a látky, ktoré by mohli škodiť Vášmu zdraviu, ako sú formaldehydy, ťažké kovy či chlór – organické zlúčeniny.

Vďaka tomu dvere Solodor prispievajú k zdravému prostrediu Vášho domova. Všetky dvere majú certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Preukázateľne sú tak šetrnejšie nielen k životnému prostrediu, ale aj k zdraviu spotrebiteľov. Ich kvalita pritom zostáva na veľmi vysokej úrovni.

V štandarde sú ponúkané dvere plné hladké s povrchovou úpravou vo fólii, ktorá je zhodná s fóliami na zárubniach. Dvere sú vyrábané v 8 dekoroch z toho 4 klasické a 4 nové moderné prevedenia.

Zárubne

Štandard bytového domu Macek - byty Malacky, ponúka široký výber dverí a zárubní s najvyššou náročnosťou na kvalitu a dizajn, ktoré sú vyrábané v Českej republike.

Solodoor zárubne, oblá alebo hranatá zárubňa v štandarde a v totožných dekoroch s dverami

Zárubne sú v oblom alebo štandardnom prevedení v zhodných povrchoch ako dvere.

Kľučky - MP

Súčasťou štandardu je aj nerezová kľučka na okrúhlych kovových rozetách. Oproti konkurencii má kľučka mosadzné hrdlo, rozčesnutý štvorhran a červík potiahnutý lepidlom proti vypadnutiu. Mechanizmus kľučky obsahuje vratnú pružinu. Rozety sú s výstupkami pre presnejšiu a jednoduchšiu montáž.

Favorit – celonerezová kľučka

Máte otázky k bytovému štandardu?

Neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

predajkyňa

Mária Mehešová

Predajca

421 902 272 966